Turnieje Selekcyjne roczników 2010 i 2011

W miesięcy maju i czerwcu 2022r odbyły się w naszym regionie Turnieje Selekcyjne mające za zadanie wyłonić Najlepszych Zawodników w rocznikach 2010 i 2011 do Kadry Regionalnej i Powiatowej.
Selekcja objęła blisko 400 młodych piłkarzy z kilkunastu Klubów, którzy mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o przepustkę do Turnieju Finałowego.
Każdy Turniej monitorowało 4 licencjonowanych Trenerów, którzy wyłonili po 16 Najlepszych zawodników do Grupy A i 16 do Grupy B.
Pod koniec sierpnia w Warszawie odbędzie się natomiast Turniej Finałowy, który zgromadzi na starcie najlepsze zespoły z Siedlec, Płocka oraz drużynę Legia Warszawa i zostanie rozegrane na obiektach Legia Training Center.
Turnieje są organizowane z programów dla Organizacji Pozarządowych Mazowsze Serce Polski we współpracy ze Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ⚽️
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Bez kategorii
Graba

Turnieje Selekcyjne 2024

W miesiącach maju i czerwcu odbędą się w kilku miejscach na Mazowszu turnieje selekcyjne. Weźmie w nich udział wielu utalentowanych zawodników pod opieką wykwalifikowanych trenerów. #MazowszeSercePolski

Czytaj więcej